تحقیق بررسی معماری پایدار و انرژی باد-32014592

دانلود در 14 صفحه در قالب word و قابل ویرایش: ======================================================== تمامی فایل های سیستم، توسط کاربران آن آپلود می شود. اگر در فایلی تخلفی مشاهده کردید و یا مالک پروژه ای بودید که از وجود آن در سایت رضایت نداشتید باتحقیق بررسی معماری پایدار و انرژی باد|32014814|iuh|تحقیق معماری پایدار,مقاله انرژی تجدید شونده,تحقیق بررسی معماری پایدار و انرژی باد,پروژه بررسی معماری پایدار و انرژی باد,پایان نامه تحقیق بررسی معماری پایدار و انرژی باد
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق بررسی معماری پایدار و انرژی باد وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.دانلود در 14 صفحه در قالب word و قابل ویرایش:

========================================================
تمامی فایل های سیستم، توسط کاربران آن آپلود می شود. اگر در فایلی تخلفی مشاهده کردید و یا مالک پروژه ای بودید که از وجود آن در سایت رضایت نداشتید با ما تماس بگیرید، در اسرع وقت به گزارش شما رسیدگی می شود.
neginfile.ir@gmail.com info@neginfile.ir
========================================================


قسمتهایی کوتاه از متن:

چکیده

مشکل محدودیت منابع انرژی در دسترس، کم و بیش برای کلیه ی کشورها، اعم از صنعتی و توسعه یافته یا در حال توسعه مشترک است. در کشورهای مختلف بسته به میزان فعالیتهای صنعتی ، بین ۳۰ تا ۳۵ درصد از کل انرژی مصرفی در ارتباط با مصارف ساختمانی است.
ساختمانها همواره با محیط پیرامون خود تبادل دمایی دارند . در فصول گرم سال، گرمای بیرون از طریق سقف، دیوارها و پنجره ها به داخل نفوذ می کند و در فصول سرد سال با هزینه های هنگفت فضای داخل ساختمان را گرم کرده و باز هم از طریق سقف، دیوارها، پنجرهها و کف با فضای بیرون تبادل حرارتی نموده، پس باید راه های جلوگیری از اتلاف انرژی را در ساختمان ها کاهش دهیم.
یکی از را ههای برآورده شدن نیازهای آسایشی و حتی فرهنگی و مذهبی انسان استفاده از الگوی معمار ی پایدار میباشد و با ایجاد تعامل بین معماری و انرژیهای پایدار میتوانیم به این هدف نزدیکتر شویم.

فهرست مطالب:چکیده
مقدمه
ضرورت استفاده از انرژیهای تجدیدپذیر
معماری همساز با طبیعت
انرژی باد یک انرژی تجدیدشونده
شرایط متفاوت آب و هوایی و استفاده بهینه از انرژی باد
منبع انرژی باد
قدرت باد
مزایای بهرهبرداری از انرژی باد
تهویه طبیعی
نحوهی ایجاد تهویهی طبیعی در ساختمان
نیاز به تهویهی طبیعی در ساختمانها
تهویهی طبیعی و هواکشی
بهرهگیری از جریان طبیعی باد با استفاده از بادگیر
فیزیک بادگیر
کالبد بادگیر
انواع بادگیر
بادگیر یک جناحی
بادگیرهای دوطرفه
بادگیر سه جناحی - سه طرفه
بادگیرهای چهار طرفه
بادگیرهای چند وجهی
بادگیر چپقی
عملکرد بادگیر
انرژی باد و توربینهای بادی
انواع توربینهای بادی
توربینهای بادی با محور چرخشی عمودی
توربینهای بادی با محور چرخشی افقی
طرز کار توربینهای بادی
یکپارچه سازی توربینهای بادی با ساختمان
انواع یکپارچه سازی توربینهای بادی با ساختمان
شرایط یکپارچه سازی توربین بادی با ساختمان
نقش فرم ساختمان در مهار نیروی باد
راهکارهای کاهش بار باد بر ساختمان و افزایش عملکرد توربینهای بادی
بررسی نمونههای موردی بکارگیری توربین در بنا
(1 مرکز تجارت جهانی بحرین
(2 مرکزتحقیقات پزشکی اوکلاهاما1
(3 برج رودخانهی پرل (مروارید)
مراجع


توجه:هدف ما در سايت نگين فايل کمک به دانشجويان و دانش پژوهان عزيز براي بالا بردن سطح بار علمي آنها مي باشد پس لطفا نگران نباشيد و با اطمينان خاطر اقدام به خريد بفرماييد.

پشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

مطالب دیگر:
پاورپوینت درباره مردم سالاري دينيپاورپوینت درباره معرفی و ارزیابی جایگذاری بتن بدون قالب بندیپاورپوینت درباره موتورهاي هيدروژنيپاورپوینت درباره مهدویتپاورپوینت درباره مهندسی محیط زیستپاورپوینت درباره نامه نگاریپاورپوینت درباره نحوه پیاده سازی طرح کشوری آلاینده ها و تقلبات مواد غذاییپاورپوینت درباره نحوه مديريت و نگارش فرایندهای آموزشیپاورپوینت درباره نرخ ارز و چگونگي اثرگذاري آن بر متغيرهاي کلان اقتصادپاورپوینت درباره نظام هاي اقتصاديپاورپوینت درباره نظام سیاسی اسلام و رهبری دینی در عصر غیبتپاورپوینت درباره نقش تغذیه در رشدوسلامت انسانپاورپوینت درباره نقش عايق ها درصنعت برقپاورپوینت درباره نقش مکمل یاری در سلامت دانش آموزانپاورپوینت درباره نقش ویتامین ها در افزایش عملکرد ورزشکارانپاورپوینت درباره نقشه راه اصلاح نظام اداری کشورپاورپوینت درباره نگاهی به کشور فنلاندپاورپوینت درباره نمايشگاه ملي شدن صنعت نفتپاورپوینت درباره ولايت فقيهپاورپوینت درباره اتحاديه پستي جهانيپاورپوینت احکام محتضرپاورپوینت درباره اختصاصات ماهی قزل آلاپاورپوینت درباره اختلال آب و الکترولیتپاورپوینت درباره اختلالات هیپر تانسیو حاملگیپاورپوینت درباره ارزش و شاخص های آن