بررسی کاربرد و مزایا و تهدید در رايانش ابري و مهمترین خطرات در رایانش ابری Cloud Computing-30018471

فرمت فایل: پاورپوینت تعداد صفحات: 98 • •تعريف Wikipedia: ▫توسعه و كاربرد مبتني بر اينترنت فنآوري رايانه: –ابر استعارهاي از زيرساختهاي بزرگ و پيچيده است. –در آن قابليتهاي رايانشي به عنوان خدمت ارائه ميشوند. •تعريف ارائه شده در يك مقاله بررسی کاربرد و مزایا و تهدید در رايانش ابري و مهمترین خطرات در رایانش ابری Cloud Computing|30018693|iuh|بررسی کاربرد و مزایا و تهدید در رايانش ابري و مهمترین خطرات در رایانش ابری Cloud Computing شامل 98 اسلاید
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان بررسی کاربرد و مزایا و تهدید در رايانش ابري و مهمترین خطرات در رایانش ابری Cloud Computing وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

فرمت فایل: پاورپوینتتعداد صفحات: 98

•تعريف Wikipedia:▫توسعه و كاربرد مبتني بر اينترنت فن‌آوري رايانه:–ابر استعاره‌اي از زيرساخت‌هاي بزرگ و پيچيده است.–در آن قابليت‌هاي رايانشي به عنوان خدمت ارائه مي‌شوند.•تعريف ارائه شده در يك مقاله در Internet Computing IEEE:▫رايانش ابري روي‌كردي است كه در آن اطلاعات به طور دائمي بر روي رايانه‌هاي خادم ذخيره شده و به طور موقت به محل‌هاي استفاده (PCها، مراكز سرگرمي، رايانه‌هاي ميزي، ...) منتقل مي‌شود.•تعريف Information Week:▫رايانش ابري راهي به‌تر و ارزان‌تر براي ارائة فاوا در سطح بنگاه‌ها و داراي ويژگي‌هاي زير:–منابع رايانشي از خارج از بنگاه تأمين مي‌شوند.–منابع رايانشي از طريق اينترنت قابل دست‌‌يابي هستند.–هزينة استفاده از منابع متغير است.

›پیدایش مفاهیم به دهه ۱۹۶۰ با اظهار جان مک کارتی "محاسبات ممکن است روزی به عنوان یکی از صنایع همگانی سازماندهی شود "›واژه ابر برگرفته از صنعت تلفن است با ارائه VPN در اویل دهه 1990.›نماد ابر برای نمایش نقطه مرزی بین بخشهایی تحت مسئولیت کاربر عرضه کننده خدمات بکار می‌رود›سایت آمازون با مدرن سازی مرکز داده خود نقش مهمی در گسترش محاسبات ابری ایفا کرد.› آمازون از سال ۲۰۰۶ امکان دسترسی به سامانه خود از طریق وب سرویسهای آمازون را بر پایه محاسبات همگانی ارائه کرد.›در سال ۲۰۰۷، گوگل و آی بی ام به همراه چند دانشگاه پروژه‌ای تحقیقاتی در زمینه محاسبات ابری در مقیاس بزرگ فراهم کردند.›در اواسط سال ۲۰۰۸ شرکت گارتنر متوجه وجود موقعیتی در محاسبات ابری شد›شرکتهای مختلفی در حال ارائه خدمات مبتنی بر ابر هستند و پروژه های تحقیقاتی زیادی در حال انجام است.›خطرناک ترین تهدید های امنیتی در Cloud Computing›با این که Cloud Computing در ایران هنوز چندان گسترش پیدا نکرده و تعداد انگشت شماری از شرکت ها (مانند ایرانسل) هستند که از این مدل استفاده می کنند، اما جا دارد که بررسی 9 تهدید امنیتی Cloud Computing در سال 2013 بپردازیم. 9 تهدیدی که در این مقاله بررسی می کنم مهم ترین تهدیدها هستند و همه کارشناسان درباره آن ها اتفاق نظر دارند. همچنین تلاش کردم که در توضیحاتم بر روی طبیعت به اشتراک گذاری و On demand (یعنی در هنگام تقاضا در دسترس است) بودن رایانش ابری تمرکز کنم. این تهدید ها بر اساس اهمیت به شرح زیر هستند:

›دومین تهدید: از دست دادن اطلاعات›

حتی فکر از دست دادن اطلاعات هم برای مشتری و هم برای تجارت ها نا خوشایند است. برای مثال تابستان پارسال، هکرها به اکانت های اپل، توییتر و Gmail نویسنده مجله wired حمله کردند. سپس آن ها به کمک دسترسی به این اطلاعات، تمام اطلاعات شخصی او (برای مثال تمام عکس های دختر 18 ماهه او را) را پاک کردند.

مطالب دیگر:
📖دانلود کتاب صوتی غلبه بر عادت های مزاحم📖دانلود کتاب صوتی غیر ممکن ممکن می شود📖دانلود کتاب صوتی کیمیاگر📖دانلود کتاب صوتی معجزه ذهن📖دانلود پاورپوینت حقوق بیمه📖دانلود پاورپوینت مدیریت علمی تیلور📖دانلود پاورپوینت پیشگیری از اعتیاد📖دانلود پاورپوینت سازمان های پولی و مالی📖(هک گوشی )رات غیر قابل حذف📖کتاب جداول محوری در اکسل📖چند آموزش php در یک پکیج📖دانلود کتاب صوتی بوف کور📖دانلود کتاب صوتی تاریخ ایران مدرن📖دانلود کتاب صوتی من دیوانه نیستم📖دانلود کتاب صوتی مگه در مملکت شما خر نیس📖دانلود کتاب صوتی گریز از آزادی📖دانلود کتاب صوتی خرمگس📖دانلود کتاب صوتی صد سال تنهایی📖دانلود کتاب صوتی گتسبی بزرگ📖میردامادکبیر جلد هشت📖دانلود کتاب صوتی مدير يك دقيقه اي(افزایش اثر بخشی به وسیله رهبری)📖Armstrongs Handbook of Human Resource Management Practice📖پاورپوینت راه اندازی فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی📖Organizational Behavior: Improving Performance and Commitment in the Workplace📖پاورپوینت نکات مهمی که قبل از راه اندازی کسب و کار لباس فروشی باید رعایت کرد